RODINA AQUALUNG

O FIRMĚ

Název Aqua Lung se ve světě potápěčského sportu objevil poprvé před více než 60 lety, když Jacques-Yves Cousteau a Emille Gagnan vyvinuli první plicní automat. Vzrušení a aura dobrodružství spojená s tímto prvním potopením jsou i dnes živé a zrcadlí se v kvalitě a inovaci firmy Aqua Lung.


Růst firmy Aqua Lung pokračoval v posledních 60 letech i nadále, také díky akvizici různých významných společností, které sdílejí naše vzrušení a naše okouzlení dobrodružstvím. Zkušenost, kterou tyto firmy obohacují Aqua Lung, nám umožňuje ještě lépe vycházet vstříc našim zákazníkům, kterým tak můžeme nabídnout širší sortiment potápěčského vybavení.


Dnes jsou firmy Aqua Lung International a Aqua Lung Amerika velice úspěšné pobočky společnosti Air Liquide s více než 200 spolupracovníky v USA a 500 spolupracovníky na celém světě. Aqua Lung má v současnosti 12 poboček na celém světě.


Aqua Lung International vlastní nejlepší značky vybavení pro vodní sporty. Dlouhé dějiny firmy Aqua Lung v rámci potápěčského průmyslu, světově rozšířená síť obchodníků a zkušenosti našeho podniku vedly k zvýšené poptávce volnočasových, technických a vojenských produktů ve více než 30 zemích.

 

AQUALUNG ( www.aqualung.cz )

Aqua Lung se již přes 50 let může pochlubit vedoucí pozicí na trhu potápěčského vybavení. Naše nadšení pro potápěčské vybavení sdílíme na všech kontinentech s rozvinutou sítí výzkumných, výrobních a prodejních center. Předpokladem pro udržení naší vedoucí pozice je zvláštní závazek, a sice udržovat nejužší kontakt k potápěčům. Abychom to zajistili, vyvinuli jsme celosvětový distribuční systém, který podporuje specializované odborné prodejce výrobků pro potápěče. S produkty pracujeme efektivně a v oblasti služeb jsme se zavázali našim distributorům a odborným prodejcům ke 100% výkonu. Jsme přesvědčeni o tom, že společné nadšení pro potápění, které spojuje naši firmu, distributory a odborné prodejce, i nadále povede k vynikajícím produktům a servisu pro potápěče z celého světa.

 

 

AQUALUNG SPORT ( www.aqualungsport.cz )

Aqua Lung Sport nabízí vysoce kvalitní produkty v oblasti šnorchlování a vybavení na vodní sporty. Aqua Lung používá pro kompletní sortiment masek, šnorchlů, ploutví a jiného příslušenství materiály a technologické inovace nejvyšší kvality. K dostání jsou jak jednotlivé produkty, kombinace (masky/šnorchlu) a sady (masky, šnorchly a ploutve). S produkty firmy Aqua Lung si můžete užívat podvodní svět a jeho objevování s plnou důvěrou ve své vybavení.

 

 

 

AQUA SPHERE ( www.aquasphere.cz )

Aqua Sphere je také symbolem inovativního plaveckého vybavení díky produktům Vista, Seal, Kaiman a Microfin. Vývoj a odbyt tu probíhají ruku v ruce. Produkty firmy Aqua Sphere se osvědčily v oblasti fitness, na otevřených vodách, v triatlonu nebo i jednoduše při rekreačním koupání. Perfektní souhra tvaru, funkčnosti a komfortu jsou hlavní znaky plaveckého vybavení firmy Aqua Sphere.